کتاب‌:
مرد داستان‌فروش

نویسنده: یوستین گاردر
مترجم: مهوش خرمی‌پور
موضوع: داستان خارجی (نروژی)
انتشارات: کتابسرای تندیس

راوی این داستان مردی به نام پیتر است که قوه تخیلی قوی و تمام‌نشدنی دارد و اغلب در عالم خیال زندگی می‌کند و از کودکی شروع به داستان‌پردازی کرده است. او که علاقه‌ای به شهرت ندارد داستان‌هایش را به نویسندگان دیگر می‌فروشد.
این کتاب در واقع از داستان‌های متعدد تشکیل شده که مابین داستان اصلی روایت می‌شوند.

گزیده‌ای از متن کتاب:
خوشبختانه خود او نکته‌ی حساس این معامله را پیش کشید و در حالی که کاغذها را نشان می‌داد گفت: چه‌طور باید مطمئن شوم که تو هرگز افشا نخواهی کرد که اینها در واقعیت نوشته‌ی تو است؟
گفتم: هرگز از این‌که چاپ شده‌ی آنها را ببینم، خوشحال نخواهم شد و او را به یاد آرزوی قلبی‌ام انداختم که دور نگاه داشتن خودم از ملاء عام و دید همگان بود، و افزودم: تعداد خیلی زیادی از این‌ها دارم و توی خانه‌ام یک دنیا یادداشت هست، پس بهتر است به اصل موضوع بپردازیم.»

مرد داستان فروش

دلتنگی های نقاش خیابان چهل و هشتم (نه داستان)

مامان و معنی زندگی

داستان ,تو ,کتاب ,مرد ,این‌که ,است؟گفتم ,را به ,از این‌که ,این‌که چاپ ,هرگز از ,چاپ شده‌ی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

لينکدوني / گپ تهران کرج شيراز قم اصفهان مشهد و... بلاگی برای فایل ها allaboutcarmarket از میان مطالب استراتژی اقیانوس آبی مدرسه فوتبال پرسپولیس بجنورد CyBeR 8 دانلود مقاله گلکسی هستم :) رضا فردي پور